Vzdělávací videozáznamy z webinářů, online konferencí a online školení

Chcete pořádat vlastní webináře nebo videokonference?

silva

Zavolejte mi a ráda vám nabídnu naše služby.

 

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Email: info@webinare.cz

 

 

Reference zákazníků

Dorota Dobeš Kremerová

"Zúčastnila jsem se online semináře: Novela zákona o DPH. Je to skutečně nová velmi perspektivní alternativa vzdělávání. Přímý a osobní kontakt nejen s přednášejícím, ale i s ostatními účastníky. Máte možnost okamžité reakce na přednášené téma bez čekání a překřikování v sále. Neostýcháte se zeptat. Se sluchátky se daleko více soustředíte na přednášejícího, nic vás neruší, přednáška vás pohltí a odnesete si tak daleko více informací. Velmi podstatné je pohodlí přímo z kanceláře a nezanedbatelné je také časová i finanční úspora. Velkou výhodou je záznam, kdy se lze vrátit buď k celé přednášce nebo pouze k části, kterou potřebuji zopakovat.KDO NEZKUSÍ, NEUVĚŘÍ !"

 

Jana Skokánková
Povodí labe, státní podnik

 

Dalších 183 referencí >

 

Pro webináře využíváme systém WizIQ

 

 

 

 

 

letak webinare

Zobrazuji prvních 10 videozáznamů z celkového počtu 102

Získáte praktické informace o práci s datovou schránkou a dále výčet hlavních problémů, nejasností a nebezpečí. Současně se také dozvíte způsoby jejich řešení včetně ukázky práce s datovou schránkou.

 

Pořadatel: Workline.cz    Cena: od 1150 Kč bez DPH    Délka: 4 hodiny    Reference účastníků >

 

Nedostatek času je typickým průvodním jevem celé řady řemeslníky, živnostníků a malých firem. Současné možnosti internetu ovšem umožňují šetřit čas i peníze a navíc získat i více zakázek. Webinář vám umožní začít a získat náskok před konkurencí.

 

Lektor: Ing. Michal Martoch   Cena: bezplatný    Délka: 1 hodina

 

Přemýšlíte o tom, zdali využívat při vyučování interaktivní tabuli? Používáte plochu interaktivní tabule jako promítací plátno? Využíváte hotové výukové materiály a chtěli byste si umět vytvořit vlastní? Pak je tento videozáznam určen právě vám! Zjistíte, že je zbytečné obávat se práce se softwarem interaktivní tabule a ukážeme vám, jak své hodiny udělat zajímavější, poutavější a efektivnější!

 

Lektor: Mgr. Ivana Eliášová   Cena: bezplatný    Délka: 1 hodina

 

Skutečně využíváte ve vaší firmě či instituci pro vzdělávání všechny dostupné nástroje a možnosti? Na webináři získáte ucelené informace o současných možnostech i budoucím vývoji online vzdělávání v ČR i ve světě a zjistíte, jak to využít právě u vás.

 

Pořadatel: Portál Workline.cz    Cena: bezplatný    Délka: 2 hodiny    

 

Hledáte nové - efektivnější formy vzdělávání? Víte, co to jsou webináře a jak je využít pro vzdělávání učitelů namísto klasických školení? Máte ve škole interaktivní tabule a hledáte cesty, jak pomoci vaším učitelům s jejích efektivním využitím? Máme pro vás řešení - představíme vám videometodiku, která vám pomůže mnohé vyřešit.

 

Pořadatel: organizace Eduwork.cz     Cena: bezplatný    Délka: 1 hodiny   

 

Schopnost řídit vzdálené pracovníky, jenž nesídlí v jedné společné kanceláří, patří mezi základní dovednosti každého efektivního manažera ve 21.století. Ve videozáznamu získáte informace, s jakými překážkami se dříve či později setkáte a dozvíte se, jak jim čelit.

 

Pořadatel: Portál PráceNaDálku.cz    Cena: bezplatný    Délka: 1 hodina

 

Proč a jak sdílet pracovníky s jinými firmami? Jak a proč měřit vytíženost u těch nejdražších a nejvytíženějších pracovníků a mnoho dalšího.

 

Lektor: Ing. Michal Martoch    Cena: bezplatný   Délka: 1 hodina

 

Lámete si hlavu, proč jsou některé malé firmy úspěšné, zatímco jiné krachují? Jádrem úspěchu je obvykle schopnost nabídnout ty správné produkty a služby ve správnou chvíli těm správným lidem.

 

Lektor: Mgr. Magdalena Čevelová    Cena: bezplatný    Délka: 1 hodina    Reference účastníků >

 

Internet využívá 5,95 milionů Čechů. Dokážete své zákazníky efektivně oslovit a zaujmout? Jsou vaše internetové stránky srozumitelné a nekladou překážky? Najdou vás lidé snadno pomocí internetových vyhledávačů? Stáhněte si náš bezplatný videozáznam z webináře a zjistěte, kde můžete získat náskok před konkurencí.

 

Lektor: Radim Hasalík    Cena: bezplatný    Délka: 1 hodina     Reference na podobný webinář >

 

Hledáte cesty, jak ještě více zefektivnit práci zaměstnanců? Přemýšleli jste, jak snížit náklady na vaše informační systémy? Chcete zkvalitnit a zrychlit služby pro zákazníky Pusťte si video, kde získáte návod, jak na to.

 

Pořadatel: Portál Worklinesluzby.cz    Cena: bezplatný    Délka: 1,5 hodiny    

 


  •  
  •  
 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: