Reference webinář: Webináře jako marketingový nástroj pro zvyšování prodeje

Zobrazuji 8 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Více o videozáznamu webináře: Webináře jako marketingový nástroj provedete zde >

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webové semináře mají určitě budoucnost. Dobře připravená prezentace portálu Workline.cz mě o tom přesvědčila. Budu uvažovat o využití webinářů pro naše potřeby ve spolupráci s touto společností."

 

Ing. Pavel Janoušek
technický ředitel Aristotel a.s.

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Vřele doporučuji! Moderní, levná a progresivní forma komunikace. Patří jí v budoucnosti velký prostor."

 

Mgr. Rostislav Vlček

jednatel společnosti RONA INTERNATIONAL v.o.s.

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář byl pro mě velice přínosný. Určitě je to krok správným směrem. Jednak je to dnes dostupné pro velkou většinu lidí, kteří nejen hledají nové příležitosti, ale mohou se aktivně vzdělávat z domova. Zejména mám na mysli lidi silně tělesně postižené, vozíčkáře a nebo jinak handicapované, kteří nemohou z jakýchkoliv důvodů pracovat jiným způsobem než komunikací po internetu. Pro ostatní je to příležitost navazovat jak osobní, tak i obchodní kontakty ke zviditelnění svých produktů a služeb. Možnosti, kterých se nabízí k využití, je nevyčerpatelné množství a nelze je ani všechny popsat. Děkuji za dnešní přednášku panu Georgios Yiannakou."

 

Ing. Radovan Juhász
předseda představenstva Družstvo SVEKO

 

 

 

 

Reference

"Webináře považuji za dobrý instruktivní nástroj, který rozšiřuje možnosti marketingu a prodeje."
 

Eva Kaňáková
jednatelka společnosti Casiopea s.r.o.

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář byl stručným a srozumitelným uvedením do problematiky využití webinářů v marketingu. Přesvědčil mne o tom, že je to nástroj poskytující konkurenční výhody, které by neměly zůstat nevyužity."

 

Mgr. Petr Růžička

akreditovaný kouč, trenér a konzultant, supervizor

 

 

 

 

Reference

"Již několik měsíců s kolegy pořádáme 1x týdně audio konference. Byla jsem přesvědčena, že podobné nástroje mohou využívat jen velké firmy. Z webináře jsem zjistila, že jej mohu používat i já při své práci. Prozatím ještě přesně nevím jak, ale určitě se tím budu zabývat a myslím si, že to pro mě bude do budoucna další způsob komunikace s klienty, ať už stávajícími nebo potencionálními. Jsem toho názoru, že myšlenka vlastní prezentace touto formou na Internetu je velmi dobrá a u nás není dosud běžná."

 

Ludmila Cyroňová
poskytování ekonomických služeb a účetního poradenství

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář na téma "Webináře jako marketingový nástroj pro zvýšení prodeje" doporučuji všem, kteří se zajímají o tuto formu marketingové podpory vlastního businessu. Logicky, srozumitelně a přehledně uvádí do problematiky této relativně nové formy. Přitom dovede posluchače až na práh možnosti tvorby jeho vlastního webináře, ať už na pronajatém, či zakoupeném systému. Myslím si, že po tomto úvodu lze propagovat již vlastní business a ve spolupráci s dobrým přednášejícím je možné dosáhnout dobrého výsledku."
 

Miroslav Stainer
poskytování finančního poradenství
 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Tato technologie otevírá obrovské možnosti jak pro reklamu tak na druhé straně pro poznání. Jednoznačně mne dostala a těším se na spolupráci."

 

Ing. Vladimír Fabián

 

 

 

Více o videozáznamu webináře: Webináře jako marketingový nástroj provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: