Reference webinář: Marketingová kouzla pro vyšší zisky

Zobrazuji 10 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Stažení videozáznamu webináře provedete zde >

 

 

Ing. Ota Paikert

"V kontaktu s lektorem má webinář  oproti klasickému školení výhodu díky online chatu. Chat zaručí, že se posluchač může kdykoliv zeptat a lektor přímo reaguje. Navíc pokud se posluchači poštěstí absolvovat webinář s paní Čevelovou, dostane se mu také pocitu, že se lektor věnuje hlavně jemu a jeho problémům. Z praxe vím, že na klasických školení komunikují s lektorem pouze průbojnější posluchači."


Ing. Miroslav Osička

IT manažer portálu Workline.cz

 

 

 

 

Reference

"Tento webinář se mi líbil. Dozvěděla jsem se nové a velmi přínosné informace, které mi můžou dopomoci ke zlepšení a zefektivnění mé práce v oblasti obchodu a marketingu."


Michaela Rivcová

 

 

 

 

Reference

"Rozhodně bych webinář  Marketingová kouzla pro vyšší zisky doporučila všem, kdo se hodně zabývají podnikáním přes internet a nejen tam. Děkuji."

 

Eva Malíková

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"S pohodlí svého pokoje získáváte informace a zkušenosti a to nejen od prezentujícího, ale také od účastníků. Vřele doporučuji !"


Patrik Konrád

student a provozovatel internetového obchodu

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"Webinář Marketingová kouzla v podání Magdalény Čevelové mi přinesl několik důležitých myšlenek, jenž jsem si dříve plně neuvědomoval. Především jsem pochopil, že některé věci, které považujeme za samozřejmé a nezajímavé, jsou právě to, co může přitáhnout okolí. Už se těším, jak tyto změnu budeme zavádět do praxe."


Ing. Michal Martoch

managing partner portálu Workline.cz

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

"S obsahem webinářem jsem byl velice spokojen. Získané informace mi pomohly uvědomit si, že nás zákazníci často pozorují v širších souvislostech, než jsem si myslel. Mám teď nové nápady, jak se zákazníkům více přiblížit. Prezentace byla interaktivní a z lektorky jsem měl příjemný pocit. Podobného webináře se znovu rád zúčastním."


Ing. David Skála

jednatel společnosti Idealine Solutions s.r.o.

 

 

 

 

Ing. Ota Paikert

Webinář na téma Marketingová kouzla pro vyšší zisky od Magdy Čevelové bych chtěl doporučit všem, kteří se chtějí vrátit do základů marketingu a využít několik starých a dnes možná i zapomenutých pravd pro oživení jejích podnikání. Magda nás velice srozumitelně a přehledně provedla světem budování obchodní značky, jak nalákat zákazníky, jak překonat konkurenci a jak využít paretovo pravidlo v praxi. Neocenitelné jsou její osobní postřehy a zkušenosti s praxe, které s námi sdílela s velkou ochotou a nadšením."

 

Ing. Georgios Yiannakou

konzultant pro online komunikaci portálu Workline.cz

 
 

 

 

 

Reference

"Děkuji Madle za velmi přínosné informace. Přesvědčila mě nejen svými znalostmi a zkušenostmi, ale i profesionálním přístupem, které můžou být každé firmě i jedinci prospěšné v oblasti marketingového poradenství nebo lektorování. Doporučuji všem zažít Marketingová kouzla Madly Čevelové."

 

Monika Martochová Dudová, Dis.

vedoucí zákaznické podpory portálu Workline.cz

 

 

 

 

Reference

"Webinar je skvela vec, setri cas, ked najdete toho spravneho prezentujuceho - Workline.cz odporucam - ziskate informacie, ktore vam pomozu najst spravnu cestu pri rieseni vasho problemu. Dakujem!"


Lucie Sekerošová

 

 

 

Reference

"Výborná forma vzdělávání - bez cestování, překvapivě jednoduché technické řešení - jsem technický antitalent."

 

Soňa Bartoňová

 

 

 

Stažení videozáznamu webináře provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: