Reference webinář: Jak na datové schránky

Zobrazuji 33 referencí účastníků webináře

  •  
  •  

Stažení videozáznamu webináře Jak na datové schránky provedete zde >

 

 

reference

"Webinář na téma "Jak na datové schránky" od portálu Workline.cz byl naprosto skvělý a pohodlný způsob, jak se s danou problematikou vypořádat. Pokud se budou pořádat webináře na námi sledovaná témata, určitě se opět zúčastníme."

 

Leoš César
jednatel společnosti LogiTax s.r.o.

 

 

 

 

Reference

"Zúčastnili jsme se jako právnická osoba online školení na portále Workline.cz poprvé a byli jsme nesmírně potěšeni touto formou školení. Hlavně nám vyhovovala doba (mimopracovní), kdy jsme mohli nerušeně a v klidu vyslechnout školení. Vynikající je i to, že nemusíte nikam dojíždět a vše se odehraje přímo ve Vaší kanceláři."

 

Eva Beníšková
jednatelka společnosti BEN-TECO s.r.o.

 

 

 

 

reference


"Zúčastnili jsme se jako právnická osoba školení na portále Workline.cz poprvé a byli jsme nesmírně potěšeni s touto formou školení. Hlavně nám vyhovovala doba (mimopracovní),kdy jsme mohli nerušeně a v klidu vyslechnout školení. Vynikající je i to, že nemusíte nikam dojíždět a vše se odehraje přímo ve Vaší kanceláři."

 

Greill  Miroslav
jednatel společnosti Wood-Mizer-Servis s.r.o.

 

 

 

 

reference

"Školení Jak na datové schránky bylo po odborné i výkladové stránce na velmi vysoké úrovni. Obavy z techniky, připojení a požadavků na internetové spojení pomohli odborní pracovníci portálu Workline.cz odstranit a byli velice vstřícní. Doporučuji všem, forma školení se mi velmi líbila."


Ing. Jiří Šturma

jednatel firmy Everest CZ, s.r.o. - ekonomické služby pro podnikatele

 

 

 

 

Reference

"S novými datovými schránkami jsem se seznámila při školení prostřednictvím internetu a portálu Workline.cz, které bylo uskutečněné v počtu cca 15 účastníků "online". Při školení bylo možné ihned podávat dotazy, ptát se lektora přes mikrofon na nejasnosti, které nás všechny s datovými schránkami potkají.  Školení bylo pro účastníky školení přínosné, nebylo nutné cestovat několik kilometrů za lektorem, podané informace byl ucelené, kompaktní, jasně a zřetelně podané, případně opakovaně vysvětlené."


Ing. Jindřiška Štenclová

jednatelka firmy Vox-Consult s.r.o.

 

 

 

 

reference

"Školení touto formou je přínosné, přímo řešilo můj problém s datovými schránkami. Člověk má čas si rozmyslet své otázky a ty může snadno položit přednášejícímu. Taktéž se mi líbily grafické možnosti celého systému."

 

Ing. Václav Bureš
předseda představenstva Strojírny Chrášťany a.s.

 

 

 

 

reference

"Doporučuji on-line školení: Jak na datové schránky pořádané portálem Workline.cz pro jejich:

  • odborné zpracování tématiky,
  • dokonalou technickou připravenost,
  • snadnou dostupnost pro uživatele, a to i cenovou,
  • vzájemnou komunikaci,
  • zaslání záznamu ze školení. "

 

Ing. Václav Jelínek

jednatel společnosti GLASSMECH s.r.o.

 

 

 

 

Reference

"Tato forma školení mne přímo nadchla. Můžete ho absolvovat rovnou z práce (v případě nutnosti jste po ruce, vyžadují-li to okolnosti) nebo i z domova (můžete při tom vykonávat i domácí práce :), pohodlně se uvelebit v křesle a být třeba :) i v pyžamu), nemusíte nikam cestovat. Po ukončení školení máte přístup k záznamu školení, můžete si celé školení nebo důležité pasáže vyslechnout znovu, což je i výhodné, pokud celé školení nemůžete z pracovních či jiných důvodů absolvovat."

 

Mgr. Ivana Hanáková

ředitelka ZŠ a MŠ Hrabenov

 

 

 

 

Reference

"Poprvé jsem se zúčastnila této formy školení  přímo ze své kanceláře. Dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala, ušetřila jsem čas za cestu na místo školení a zpět."

 

Soňa Horáková
hotel Corinthia Panorama

 

 

 

 

Reference

"Jsem nadšená z této formy školení - nikdo neruší, netelefonuje, neodchází. Jakýkoliv dotaz mohu kdykoliv napsat (nemusím čekat na závěr školení, když už většinu dotazů zapomenu) a lektor pak na všechny odpoví. Nikam nemusím cestovat a hlídat hodiny, aby mi neujel spoj."

 

Ing. Magda Čupová

obec Metylovice

 

 

 

 

Reference

"Jsem nadšená z této formy online školení - nikdo neruší, netelefonuje, neodchází. Jakýkoliv dotaz mohu kdykoliv napsat (nemusím čekat na závěr školení, když už většinu dotazů zapomenu) a lektor pak na všechny odpoví. Nikam nemusím cestovat a hlídat hodiny, aby mi neujel spoj."

 

Jana Malíková

obec Jičíněves

 
 

 

 

 

reference

"Online školení Jak na datové schránky mělo vysokou úroveň."

 

Bohdan Koucký
spolumajitel firmy OK Garant s.r.o.
 

 

 

 

Reference

"Na online školení se mi líbilo, že jsem nemusela nikam daleko cestovat a že dotazy byly pokládané do chatovacího okna, tím se předešlo neustálému vyrušování výkladu."

 

Andrea Marešová
Baker Tilly Czech Republic Audit s.r.o.
 

 

 

 

Reference

"Online školení splnilo svůj účel. Uvítala jsem, že ho mohu absolvovat ze své kanceláře a mám možnost dotazů s  okamžitou reakcí na ně."

 

Helena Unzeitigová

certifikovaná účetní - účetnictví, daně, mzdy, poradenství

 

 

 

 

Reference

"Dnes jsem absolvovala poprvé online školení, je to tedy pro mě absolutně nová věc. Myslím, že když jsou k tomu vytvořeny dobré podmínky a člověk se může plně věnovat jen a jen obrazovce počítače, má to smysl. A možná se člověk dozví víc, než při běžném způsobu školení, kdy se lidé bojí na něco se zeptat, protože se jim právě ten jejich dotaz nezdá dostatečně kvalifikovaný a pak diskutují mezi sebou a ostatní pak nic neslyší ..."

 

Marcela Kupková

obec Jeníkovice

 

 

 

 

Reference

"Školení nás teoreticky i prakticky seznámilo s funkcí a používáním datových schránek. Bylo to přínosné, je velice praktické sedět u počítače a vidět přesně, co a jak se dělá."

 

Jana Hořejší
Nečtinská zemědělská a.s.

 

 

 

 

Reference

"Zúčastnila jsem se školení online - Jak na datové schránky. Toto školení mohu doporučit. Bylo přehledné, získala jsem všechny zásadní informace, včetně praktické ukázky."

 

Jitka Šourková

matrika obec Nezvestice

 

 

 

 

Reference

"Školení formou on-line připojení bychom alespoň na zkoušku doporučili každému, neboť nemusíte nikam cestovat a můžete sledovat lektora " z pohodlí své kanceláře " - snižujete tak zaměstnavateli náklady na cestovní náhrady, resp. i hodnotu školení."
 

Bc. Petra Čepičková

účetní společnosti Walker Magnetics
 

 

 

 

Reference

"Byla jsem velmi spokojena, přestože jsem měla prvotně strach, jak to zvládnu. Jsem už ve starším věku, ale všichni byli fajn a tak to proběhlo v pohodě."
 

Smíšková Milada

obec Pomezí nad Ohří

 

 

 

 

Reference

"Online školení Jak na datové schránky mi vyhovovalo. Nemusela jsem absolvovat žádnou cestu na školení, vše bylo z pohodlí mého pracoviště a nebyla tedy žádná ztráta času. Líbila se mi možnost jakýchkoliv dotazů i diskuse účastníků. Pokud mne další školení tématicky zaujme, ráda se jej zúčastním."

 

Pavlína Borkovcová
obec Kateřinice
 

 

 

 

Reference

"Online školení Datové schránky bylo velmi názorné. Jedná se o výborný druh školení, kdy je třeba předvádět nějaké ukázky, formuláře, webstránky, prezentace a jejich tvorbu či obsluhu."

 

Blanka Bezdíčková
účetní firma Zacheus s.r.o.

 

 

 

 

reference

"Typ nabízeného školení je něco nového, co do značné míry usnadní práci. Je to velmi pohodlné a nenáročné. Rád se zúčastním dalších školení na jiná témata v rámci činnosti státní správy."
 

Petr Maléř
obec Hutisko-Solanec

 

 

 

 

Reference

"Tento způsob online školení se mi velmi líbil a to proto, že nemusím za ním nikam dojíždět. Dále ušetřím peníze, protože školení na které pojedu je daleko dražší. Proto vřele doporučuji."

 

Vlasta Rafajová
obec  Zádveřice - Raková

 

 

 

 

reference

"Velmi perspektivní forma seminářů, která šetří čas i náklady. Příjemný a celkem jednoduchý způsob, jak se dostat ke kvalitním informacím, jež jsou také vykládány a komentovány pro běžné praktické použití. Obsahově rozhodně přínosné školení."

Jan Hlavatý

technický pracovník MONZAS, spol. s r.o.
 

 

 

 

Reference

"Všem doporučuji z prostředí práce absolvovat online školení: Jak na datové schránky, kterého jsem se zúčastnila poprvé. Tento způsob je velice příjemný a také uroveň lektora byla na velmi vysoké úrovni."

 

Karin Buchtová
společnost Polcarbo s.r.o.

 

 

 

 

Reference

"Díky školení jsem konečně pochopila fungování a smysl datových schránek.Přednášející mluvil pomalu, srozumitelně a jasně. Účastník u tohoto typu školení se nebojí zapojit do diskuse. Školení pro mě bylo příjemné, absolvovala jsem ho z prostředí mně známého - práce."

 

Ing. Renata Mayerová
ekonomické a účetní záležitosti ve společnosti BMS-SAND s.r.o.

 

 

 

 

"Školení Jak na datové schránky doporučuji. Bylo přínosné a bez přerušení. Oceňuji časovou úsporu."

 

Vanda Vendlová
daňový poradce

Reference

 
 

 

 

 

Reference

"Bylo to přínosné školení. Nebylo třeba daleko cestovat. Byla větší možnost zeptat se, než na klasickém školení. Moc se mi to líbilo."

 

Jaroslava Vokatá

Obecní úřad Boudy

 

 

 

 

 

Reference

"Pohodlné a kvalitní školení přímo od domácího stolu. Velkou výhodou je možnost shlédnout školení opakovaně z videozáznamu."

 

Mgr. Marcela Šafránková

 

 

 

 

Reference

"Hlavní výhodou této formy školení na dálku je, že nemusím opustit kancelář a tím šetřím čas určený k cestování."

 

Dana Wimmrová

Obecní úřad Chlumín

 

 

 

 

Reference

"Velice doporučuji školení tímto způsobem. Je nejen pohodlné, můžu si vybrat termín, který mi vyhovuje a hlavně je levnější než školení ve školicích střediscích, kam musím dojíždět, jelikož jsem z vesnice."

 

Julie Kročková

účetní pro firmy

 

 

 

 

Reference

"Online školení ušetří čas i peníze. V pohodlí kanceláře nebo domova vyslechnete nerušeně přednášku a cenově je levnější než školení v zasedacích místnostech úřadů či přednáškových sálech. Můžete se také zapojit s dotazy, které vás zajímají bez dlouhého čekání."

 

Pavlína Salvová

Obecní úřad Chýšť

 

 

 

 

Reference

"Dobrý den, školení se mi moc líbilo. Pan Skála vysvětloval vše velice pěkně a srozumitelně. Byla jsem spokojená, že školení mohu sledovat z pohodlí domova. Děkuji"

 

Petra Švejdová

Agentura Dobrý den s.r.o.

 

 

 

Stažení videozáznamu webináře Jak na datové schránky provedete zde >

 

 

 
 

Sledujte nás:

 

Ochrana soukromí   Zasílání novinek   Mapa stránek

 

 

 
 
 
Partneři: